Home
Sponsormogelijkheden

Nieuwsbrief

Abonneer je nu op onze elektronische nieuwsbrief!

Social Media

Ook STEPP heeft een eigen facebookpagina!
Bezoek ons

STEPP kan je ook vinden via LinkedIn!
Bezoek ons

Volg STEPP op Twitter!
Bezoek ons

BESTUUR EN MEDEWERKERS


AV RVB EL LinkedIn Naam Functie Contact
LinkedIn Frankie Goethals
De Munt
Voorzitter voorzitter@stepp.be
LinkedIn Bert Moerman
CC Knokke-Heist
Ondervoorzitter ondervoorzitter@stepp.be
LinkedIn Sam Swerts
Independent consultant
Penningmeester / Voorzitter werkgroep licht sam@stepp.be
LinkedIn Chris van Goethem
RITCS School of Arts
OISTAT timeline project / education commission chris@stepp.be
LinkedIn Ivo Kersmaekers
Showtex
OISTAT Executive Committe / OISTAT technology commission ivo@stepp.be
LinkedIn Roel Proesmans
Independant consultant
Voorzitter werkgroep geluid roel@stepp.be
LinkedIn Jeroen Sierjacobs
Sennheiser
Voorzitter werkgroep PMSE pmse@stepp.be
LinkedIn Lies De Backere Coördinator STEPP info@stepp.be
LinkedIn Jan Decalf Eindredactie STEPP Magazine magazine@stepp.be
LinkedIn Tom Buggenhout
CC De Roma
   
Guido Canfyn    
LinkedIn Pieter De Kimpe
TTAS
OISTAT architecture commission  
Werner De Bondt
Scenograaf / Architect
   
Yves Debruyckere
Concertgebouw Brugge
   
LinkedIn Jan Geivaerts
deSingel
   
LinkedIn Jan Hooyberghs
Sotesa
   
LinkedIn Gino Jacobs
Kunsthuis Opera Ballet Vlaanderen
Voorzitter werkgroep scènetechnieken  
LinkedIn Jan Kuppens
Kunsthuis Opera Ballet Vlaanderen
   
LinkedIn Jerôme Maeckelbergh
Scenograaf
OISTAT scenography commission  
LinkedIn Sieber Marly
Freelance technieker
   
LinkedIn Johan Penson
InfraCult / NeedCompany
Voorzitter werkgroep infrastructuur / SARC vertegenwoordiging  
LinkedIn Bart Smekens
Kunsthuis Opera Ballet Vlaanderen
   
LinkedIn Guido Snoeck    
LinkedIn Jan Strickx
CVO-Aalst
Voorzitter werkgroep video / OISTAT education commission js@stepp.be
LinkedIn Benjamin Timmermans
Sabbattini
   
LinkedIn Barbara Vandendriessche
Scenografe
Secretaris  
Marc Vandermeulen
RITCS School of Arts
   
Rose Werckx
Scenografe
Voorzitster werkgroep scenografie / OISTAT publication commission  
LinkedIn Tim Zeegers
Toneelhuis
   
LinkedIn Toni Dohogne Projectcoördinator veiligheid toni.dohogne@podiumkunsten.be
LinkedIn Olga Van Oost
Vlaams steunpunt voor cultureel erfgoed (Faro)
   
LinkedIn Monique Verelst
Vlaams steunpunt voor cultureel erfgoed (Faro)
   
LinkedIn Christian Halkin
Association de Techniciens Professionels du Spèctacle (ATPS)
   
LinkedIn Maarten Bresseleers
Sociaal Fonds Podiumkunsten (SFP)
   
LinkedIn Jacques Hanquet
Belgian Event Supplier Association (B-ESA)
   

AV: Algemene Vergadering - RVB: Raad van Bestuur - EL: Erelid

DAGELIJKS BESTUUR


Frankie Goethals (Voorzitter)
Bert Moerman (Ondervoorzitter)
Sam Swerts (Penningmeester / Voorzitter werkgroep licht)
Lies De Backere (Coördinator STEPP)
Barbara Vandendriessche (Secretaris)

MEDEWERKERS


Lies De Backere (Coördinator STEPP)
info@stepp.be
02 203 92 06

Jan Decalf (Eindredactie STEPP Magazine)
magazine@stepp.be

Toni Dohogne (Projectcoördinator veiligheid)
toni.dohogne@podiumkunsten.be

© 2019 STEPP vzw. Alle rechten voorbehouden. D&D by Invoke Mediaworks.